The chat

Ali chat se mora nekako zvati. :D
Kakav je ovo nemastoviti naslov?

Ko da sam ga ja (nemastovita) stavila. :D
 
To si vidjela na Forum.hr. Ako postoji tamo vjerojatno ne treba ovdje. Ovo je jedini chat ovdje i dajbože da tako ostane. :)

Ipak mala promjena naslova. Bolje? :)

Ovo je baš neki grozno dosadni forum, nema politike, nema chatova...
 
Na nekim temama ne mogu ostaviti upis. Pretpostavljam da treba proći nekakvo odobrenje od admina?
 
Da, trebala ti je biti odobrena registracija, pa si mogla samo za neregistrirane. Zasad puštamo ručno, jedna po jedna. :) Sad ti je odobrena registracija. Dobrodošla!

Još trebaš naći dobar i prekrasan avatar. :)
 
Da, trebala ti je biti odobrena registracija, pa si mogla samo za neregistrirane. Zasad puštamo ručno, jedna po jedna. :) Sad ti je odobrena registracija. Dobrodošla!

Još trebaš naći dobar i prekrasan avatar. :)
Hvala na dobrodošlici! :)

Sad si me zeznuo. Htjela sam stavit grdu Cruellicu, a sad sam morala pronaći neku sexy i hot Cruellicu. :D
 
Admin je želio ukazati da bi ovako izgledao mogući replay.
Pomislio sam tek da bi sada za Uskrs trebalo dvostruko paziti. :unsure:

E sad ... ovo nije ni za lajkanje jer postoji vjerojatnost da ulazi u domenu narušavanja osjećaja vjernika.

Naravoučenije : Nije lako biti Admin u zimskom periodu ... posebno dok se skupljaju pačići mali ...
(ovo je također test) :)
 
Admin je želio ukazati da bi ovako izgledao mogući replay.
Pomislio sam tek da bi sada za Uskrs trebalo dvostruko paziti. :unsure:

E sad ... ovo nije ni za lajkanje jer postoji vjerojatnost da ulazi u domenu narušavanja osjećaja vjernika.

Naravoučenije : Nije lako biti Admin u zimskom periodu ... posebno dok se skupljaju pačići mali ...
(ovo je također test) :)
A jesem ti, nisam pazila. Od sad bum pazila kad se smijem, i kako. ;)
 
I ja testiram opcije. Nemoj zamjeriti. :) Odličan avatar! (y)
Pa si baš na meni odlučio trenirati. :D

Ne zamjeram, naravno. I meni je sve novo, pa lupetam po temama, čisto da vidim kako funkcionira.

Nadam se da će ovo biti mjesto na kojem se ljudi mogu opušteno družiti. :)

Nemam sad vremena, ali možda ne bi bila loša neka tema s glazbom. Recimo odrediti neki stil, linknuti koju stvar, prokomentirati izvođača, izdvojiti neku posebnost iz njegovog života.
 
Pišem kilometarsku privatnu poruku i sad je ne mogu poslati. Onak. Vratite forum.hr
 
Back
Top