Zbilo se to 20. lis 2021. u 21:00 kad je instagramuša ugasila Forum.hr

Status
Not open for further replies.
moguće da mijenjaju dizajn starom forumu, pa je privremeno nedostupan...
 
ovo je i trebao biti zamjena za onaj forum. mislim na dizajn, nemaš kodove za linkove i fotke, videe, sve ti embeda... al lakše je sve ispočetka. bolji je od onog foruma realno, samo kaj zasad nema sadržaja.
Sta je Puky? Di ti je sad moderatura? hehehe (Ševa Mirogojček)
 
Pogledao sam taj forum i ne sviđa mi se. Bit će forum.hr ili ništa. Možda reddit. Samo mi se tamo ne da pisati na engleskom.
ovo je novi forum.hr. znam da je halloween blizu, al nije tolki horor. i facebook će promijenit ime, pa kaj
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top