U ovoj temi mogu pisati i neregistrirani (testing, testing)

Dante

Administrator
Član od
12 velj 2020
Poruka
104
Monitor forum možete isprobati i prije registracije - ovdje. Ovo je jedino mjesto na forumu gdje mogu pisati neregistrirani.
 
D

Danton

Guest
Ovaj reCAPTCHA puno davi.
Treba staviti 'nevidljivi'. Davno izmišljeno. AI je napredovala od ovog 'Nisam robot'. Veća je mogućnost da AI chatbot prođe kao čovjek. I opet sad moram pritisnuti. Nakon svake objave. Pa, nemamo na tastaturi tipku 'Nisam čovjek - ja sam hadezeovac' i pored nje 'Nisam robot/hadezeovac.' :)
 
N

Neregistrirana

Guest
Malo ću isprobati ovako, pa se možda registriram. Postoji li negdje kutak za pravila foruma? Smije li se chatat, i mogu li se otvarati teme koje imaju veze s aktualnim političkim temama, ili neke lakše teme?
 

Dante

Administrator
Član od
12 velj 2020
Poruka
104
Samo izvoli.
Pravila su standardna, a svode se na - budi pristojna i po mogućnosti kreativna. :) Forum je fazi testiranja, dobre teme i postovi će ostati.

Politika je na žalost zadnje područje koje ćemo otvoriti. :) Breaking news poput smrti Milana Bandića su moguće. Ako te politika zanima mogu ti preporučiti Politiku na Forum.hr. Politike će biti onoliko koliko je ima na Monitor.hr.
 
N

Neregistrirana

Guest
Samo izvoli.
Pravila su standardna, a svode se na - budi pristojna i po mogućnosti kreativna. :) Forum je fazi testiranja, dobre teme i postovi će ostati.

Politika je na žalost zadnje područje koje ćemo otvoriti. :) Breaking news poput smrti Milana Bandića su moguće. Ako te politika zanima mogu ti preporučiti Politiku na Forum.hr.
Pa iskreno, zato sam pitala za pravila foruma. Naravno, politika me zanima, ali da se komentiranje smije svoditi na nešto ležerniji tip, ali pritom ne mislim na neka gruba kršenja elementarne pristojnosti. Ono, da smijem napisati nešto protiv mrskih političkih neprijatelja ,a da pritom ne bivam ubijena samo zato jer sam pokazala emociju. :D Inače, zanimaju me i neke druge teme, možda neki chat, a mogla bih dovesti još ljudi. No, ako su sankcije za svaku stvar koju napišeš rigorozne, onda nema smisla. Opet, ne mislim na vrijeđanja, psovanje, bezobrazluk, ali onako, malo ležernije, opuštenije. ;)
 

Dante

Administrator
Član od
12 velj 2020
Poruka
104
Ono, da smijem napisati nešto protiv mrskih političkih neprijatelja ,a da pritom ne bivam ubijena samo zato jer sam pokazala emociju. :D
Vidiš, zbog toga je politika problem. Radije piši o onome što voliš. Ili predlaži kako bi trebalo biti, a ne kako to loše rade mrski neprijatelji. Mrski neprijatelji nisu tema, kao što to nisu loši filmovi, loša glazba, loše knjige, loša mjesta za izlete... Jedno kratko upozorenje je dovoljno. Fokus na njih je bez veze.
 

Ptica rugalica

New member
Član od
9 ožu 2021
Poruka
12
Poštovanje! Ako bi se životni užici ovdje sveli na puku "šegu", a politika bila podskup toga (uz uvjet da nikoga ne mrzim i ne znam što je to) ... može li politika katkad biti tema ?
Naravno da bih poštivao sva zamišljena, definirana pravila i prihvaćao moguće "packe". Važno je znati gdje sam eventualno pretjerao (kako bi znao granice).
Istovremeno život bez granica je mjesto kamo usamljene ptice lete ...
Jako bih volio neko vrijeme provesti kod Vas - lijepo ću Vam pjevati :)

(p.s. Osobno mislim da su posjetitelji već pretjerali na temi o smrti Bandića. Nije se lijepo naslađivati ničijom smrću. A dati svakom prostora da vizualizira kako se to dogodilo - e to već može biti tema dana u Velikom selu )
 
Zadnje uređivanje:

Cruella

New member
Član od
9 ožu 2021
Poruka
19
Poštovanje! Ako bi se životni užici ovdje sveli na puku "šegu", a politika bila podskup toga (uz uvjet da nikoga ne mrzim i ne znam što je to) ... može li politika katkad biti tema ?
Naravno da bih poštivao sva zamišljena, definirana pravila i prihvaćao moguće "packe". Važno je znati gdje sam eventualno pretjerao (kako bi znao granice).
Istovremeno život bez granica je mjesto kamo usamljene ptice lete ...
Jako bih volio neko vrijeme provesti kod Vas - lijepo ću Vam pjevati :)

(p.s. Osobno mislim da su posjetitelji već pretjerali na temi o smrti Bandića. Nije se lijepo naslađivati ničijom smrću. A dati svakom prostora da vizualizira kako se to dogodilo - e to već može biti tema dana u Velikom selu )
Ćao Ptico :)

Evo, ja se odlučila registrirati i ne biti više @Neregistrirana. OK, možda politika i nije najbolja tema na kojoj se mogu širiti dobre vibracije, mada je politika jedna velika komedija, i nema razloga da se svađamo. :) Uglavnom, možemo početi s nekim lakšim temama. Administrator je bio voljan dopustiti nam neku chat temu, pa eto, možemo za početak i tako. :)
 
Ć

ćakulon

Guest
probava me stara ekipa navući ovamo. ajd da malo škicam pa da odlučim.
pozdrav starim portalskim drugarima.
 

Dante

Administrator
Član od
12 velj 2020
Poruka
104
Ajd da se kladimo da ćeš ostati. Ako ne sad odmah, onda kroz mjesec-dva. :)
 

Cruella

New member
Član od
9 ožu 2021
Poruka
19
probava me stara ekipa navući ovamo. ajd da malo škicam pa da odlučim.
pozdrav starim portalskim drugarima.
Ajd da se kladimo da ćeš ostati. Ako ne sad odmah, onda kroz mjesec-dva. :)

Ćao Ranči :) Naravno da ćeš ostati, i nadam se da će još ekipe doći. Kad se budeš regao, jer to nije pitanje, regaj stari nick. Ovaj @ćakulon mi smiješan malo. :)

Dante, naravno da će ostati. To također nije pitanje. :)

Isprobavam multiquote ;)
 
Top