The chat

LaTiTeA

Member
Član od
21 tra 2020
Poruka
18
Ali chat se mora nekako zvati. :D
Kakav je ovo nemastoviti naslov?

Ko da sam ga ja (nemastovita) stavila. :D
 

Dante

Administrator
Član od
12 velj 2020
Poruka
104
To si vidjela na Forum.hr. Ako postoji tamo vjerojatno ne treba ovdje. Ovo je jedini chat ovdje i dajbože da tako ostane. :)

Ipak mala promjena naslova. Bolje? :)

Ovo je baš neki grozno dosadni forum, nema politike, nema chatova...
 

Cruella

New member
Član od
9 ožu 2021
Poruka
19
Na nekim temama ne mogu ostaviti upis. Pretpostavljam da treba proći nekakvo odobrenje od admina?
 

Monitor

Member
Član od
6 ožu 2021
Poruka
18.420
Da, trebala ti je biti odobrena registracija, pa si mogla samo za neregistrirane. Zasad puštamo ručno, jedna po jedna. :) Sad ti je odobrena registracija. Dobrodošla!

Još trebaš naći dobar i prekrasan avatar. :)
 

Cruella

New member
Član od
9 ožu 2021
Poruka
19
Da, trebala ti je biti odobrena registracija, pa si mogla samo za neregistrirane. Zasad puštamo ručno, jedna po jedna. :) Sad ti je odobrena registracija. Dobrodošla!

Još trebaš naći dobar i prekrasan avatar. :)
Hvala na dobrodošlici! :)

Sad si me zeznuo. Htjela sam stavit grdu Cruellicu, a sad sam morala pronaći neku sexy i hot Cruellicu. :D
 

Ptica rugalica

New member
Član od
9 ožu 2021
Poruka
12
Admin je želio ukazati da bi ovako izgledao mogući replay.
Pomislio sam tek da bi sada za Uskrs trebalo dvostruko paziti. :unsure:

E sad ... ovo nije ni za lajkanje jer postoji vjerojatnost da ulazi u domenu narušavanja osjećaja vjernika.

Naravoučenije : Nije lako biti Admin u zimskom periodu ... posebno dok se skupljaju pačići mali ...
(ovo je također test) :)
 

Cruella

New member
Član od
9 ožu 2021
Poruka
19
Admin je želio ukazati da bi ovako izgledao mogući replay.
Pomislio sam tek da bi sada za Uskrs trebalo dvostruko paziti. :unsure:

E sad ... ovo nije ni za lajkanje jer postoji vjerojatnost da ulazi u domenu narušavanja osjećaja vjernika.

Naravoučenije : Nije lako biti Admin u zimskom periodu ... posebno dok se skupljaju pačići mali ...
(ovo je također test) :)
A jesem ti, nisam pazila. Od sad bum pazila kad se smijem, i kako. ;)
 

Cruella

New member
Član od
9 ožu 2021
Poruka
19
I ja testiram opcije. Nemoj zamjeriti. :) Odličan avatar! (y)
Pa si baš na meni odlučio trenirati. :D

Ne zamjeram, naravno. I meni je sve novo, pa lupetam po temama, čisto da vidim kako funkcionira.

Nadam se da će ovo biti mjesto na kojem se ljudi mogu opušteno družiti. :)

Nemam sad vremena, ali možda ne bi bila loša neka tema s glazbom. Recimo odrediti neki stil, linknuti koju stvar, prokomentirati izvođača, izdvojiti neku posebnost iz njegovog života.
 
J

Ja sam ja

Guest
Pišem kilometarsku privatnu poruku i sad je ne mogu poslati. Onak. Vratite forum.hr
 
Top