Testing, testing

Puky Lee

New member
Član od
21 tra 2020
Poruka
19
Ova tema je namjenjena isprobavanju mogućnosti foruma. Ako se bojite da biste mogli zabrljati na drugim temama, ovdje možete sve isprobati.

(Prvi koji su krenuli testirati novi forum su bili moderatori sa Forum.hr)
 

Enchantress

New member
Član od
21 tra 2020
Poruka
1
Ovo je fenomenalno!

Registracijski e-mail mi je odmah stigao i registracija je završena za sekundu!

🥰

Ovde imam i: Report, Edit i Delete! :love:
 

Ego

New member
Član od
21 tra 2020
Poruka
1
Nego, moram primjetiti da za sad desktop forum super radi u portrait orjentaciji. Stari se znao lomiti...
 

LaTiTeA

Member
Član od
21 tra 2020
Poruka
18
Je, isprobali smo i conversations. :D

Meni se bas svidja novi forum. 🥰
 

Modesty B

New member
Član od
21 tra 2020
Poruka
2
jedna čudna stvar kad se pošalje reply posta: odgovor se smjesti na dno stranice na kojem je post kojemu si odgovorio. a onda vidiš da ima još stranica ali bome i da ima nepročitanih postova nakon tog na koji si odgovorio. ne znam bolje objasniti ali konfuzno je.
 

Anderlon

Administrator
Član od
8 velj 2020
Poruka
154
Ja se neću ni registrirati na ovom forumu, ako ostane tipka like. ⛈
Upravo sam skužio kako je like neophodan na Now playing temi. Krenuo sam pisati da mi se sviđa Equijev izbor i onda se sjetim lajka. Umjesto da davim temu cijelim postom za nebitnu opasku obavio sam to na najbolji način, jedva primjetno. I dao mu feedback.

Joj nostalgičari, daj izađite iz pećine.
 
Zadnje uređivanje:

LaTiTeA

Member
Član od
21 tra 2020
Poruka
18
Jel netko isprobao inbox sa vise korisnika u chatu?
Ima neko ogranicenje? :D
Na starom forumu je 5 i ako ne stavis sve korisnike prilikom odgovora, ostala ekipa pojma nema sto je netko napisao pa im je potrebno prenositi. :D

Lijepo ste mi stavili veto na otvaranje topica za cuganje pa se sad igramo pokvarenog telefona po inboxu. :zubo:
Ne, neeee.... nisam zamjerila (nemojte ni vi :zubo: ), samo sam u jednom trenutku pomislila - shit! da smo na novom forumu ovo bi vjerojatno jednostavnije islo. :unsure: :D
 

Nica

Moderator
Član od
21 tra 2020
Poruka
1
Super mi je što video nastavi svirati i za vrijeme editiranja. Prekine kad se sejva nova verzija posta, ali nitko nije savršen. Ne prekida ako se otkaže edit. :)
 
Top