Pitanja

Anderlon

Administrator
Staff member
Kako podesiti da ti Conversation poruke šalju notification na mobitel?

Last edited:

LaTiTeA

Member
Pm-ovi, ova kovertica gore.

Ja sam gledala postavke, ali nisam ovo nasla.
Isto me zanima kako bi se to dalo podesiti.

Odbijam povjerovati da nema. :D

Anderlon

Administrator
Staff member
A gdje/što je conversation?
Conversation je zakon.

Postoji notification opcija da ti šalje mail kad ti netko pošalje poruku, ako uključiš tu opciju, mail ti može zazvoniti ako imaš tako podešen mob. Budući da ovo nije mob aplikacija, boljim se da druge varijante za notifikaciju nema.

A dobro, isključiš sva ostala slanja mailova sa foruma i ako ne dobivaš tonu drugih mailova onda može i to biti od koristi.

Last edited:

Anderlon

Administrator
Staff member
Pitanje: Kako cancelati započeti Post reply?

Ono, predomislio sam se. Ispeci pa reci, jako potreba stvar na forumu. I ne mogu. Ne znam kako. Grrr. Prvi bug. Ili feature?

...

Hm, pa zapravo, cancel nemam ni kad pišem poruke na drugim aplikacijama. Na Forum.hr gasim prozor. Ovdje (i drugdje) sve što si napisao moraš obrisati. Dakle, ipak feature. Da, Cancel gumb na mobitelu bi mogao napraviti puno slučajne štete.

Last edited:
Nešto si počeo pisati...
Klikneš tu gore na strelicu, zatim odeš na prethodnu stranicu/drugu temu pa se vratiš...
U tom slučaju ti se tekst makne dolje u reply-u...

Screenshot_13.png

Malo konfuzno i dosta klikanja, al moguće je obrisat taj "draft"...

Anderlon

Administrator
Staff member
Hm, vidim sad da ako napravim refresh stranice (F5) da će mi sve obrisati, to sam tražio, ali će obrisati makar sam mu dao "Save draft" (?).
Nije mi jasno što stvarno rade Save/Delete draft. Ništa, Google...

Evo što kaže majstor: Drafts are saved continuously and can also be manually saved by clicking here (disketica): Any saved drafts will appear in the editor for those specific threads/forums.

Aha. On sprema draft svakih n sekundi i to se može podesiti u Admin panelu, default je 60 sekundi. Primjetio sam da se pali zelena točka na nekoliko sekundi kad to napravi.

To bi značilo da mogu započeti pisati na više tema, ali eto ne stižem svih pet dovršiti, pa budem kasnije, čekat će me draft? Zakon!

Last edited:

Anderlon

Administrator
Staff member
Ajd baš da vidim. Počeo pisati ovdje... pa idem na drugu temu... promijenim stranicu... I gle, sve ostaje kako sam ostavio. Mogu nastaviti pisati. Jebote! Fakat kul. I na drugoj temi sam nastavio gdje sam stao. (y)

JohnyM

New member
Pozz svima,
A sta bi sa starim forumom i temama? Moze li se to jos surfati ili "prosla baka s kolacima?"