Jeste gledali intervju Meghan i Harryja? I što kažete?

Big Mamma

New member
Član od
7 ožu 2021
Poruka
3
Gledah i malo sam zbunjena. Ne razumijem smisao tog intervjua, što su njih dvoje time htjeli postići. Čak mogu razumijeti njenu stranu, osveta, platit ćete mi smradovi kraljevski za sve što ste mi napravili, ali što je to trebalo Harryju? Ili on ionako nema pravo glasa u cijeloj priči. OK, ne želiš biti princ i želiš živjeti svoj život, ali ne trebaš se posvađati s obitelji i pljuvati po njoj. Previše papkast mi je taj Harry. Oni su sretni, psi su sretni... Čovječe, kako misliš zarađivati, kako ćeš osiguranje plaćati?

A jao, kad jednog dana taj njihov brak pukne, a ne vidim tu neke šanse za "happily ever after", što ćeš onda prinče sam na svijetu. Moje pitanje je koji su motivi ovog intervjua, što su umjetnici htjeli poručiti svijetu? I zašto? To je misteriozno jednako kao i Bandićeva smrt. :)

Evo se Jimmy Kimmel ruga: Od rasizma su pobjegli u – Ameriku! :D

Last edited by a moderator:
A

Anja Karenjina

Guest
Ajme snajko, nastradala si. Kraljevska obitelj rasistička! Neće reći tko je točno, nego si ti misli, a onda su svi. Morati ću pogledati tu seriju Kruna, čini se da su ih tamo načeli.

A

Artu Ditu - I'm a robot

Guest
Ma jadna - malo morgen. Da ga je srela negdje u baru, onako u trapericama i flekavoj majici, kad poslije posla u mehaničarskoj radioni svrati na pivce, bi li se zatreskala?
Znala je jako dobro kuda ide i što bi ju moglo očekivati ali je bila uvjerena da će ih sve tamo postrojiti i uvesti vlastiti red. Usput joj je i Oprah malo napunila glavu. Ali, koliko bi takva monarhija i tradicija mogla opstati da svaka šuša na nju može utjecati. I sada je buuhuuhuuu, svi kmeče i čude se ko pura glisti. Snešica se namirila i još je ispala i žrtva ali nije mi jasan ovaj tupson. Kao da ni sam ne zna što hoće. Čime li ga ova sirotica drži u šaci?

O

Ovo-ono

Guest
Ne treba brzati sa zaključcima. Treba pričekati priopćenje B.a.b.e-a i tete Jelene V. Po filozofiji "zaradi milijune pa se onda žali" ovo također spada u domenu patnji holivudskih patnica i mučenca.

O

Ovo-ono

Guest
Ma jadna - malo morgen. Da ga je srela negdje u baru, onako u trapericama i flekavoj majici, kad poslije posla u mehaničarskoj radioni svrati na pivce, bi li se zatreskala?
Znala je jako dobro kuda ide i što bi ju moglo očekivati ali je bila uvjerena da će ih sve tamo postrojiti i uvesti vlastiti red. Usput joj je i Oprah malo napunila glavu. Ali, koliko bi takva monarhija i tradicija mogla opstati da svaka šuša na nju može utjecati. I sada je buuhuuhuuu, svi kmeče i čude se ko pura glisti. Snešica se namirila i još je ispala i žrtva ali nije mi jasan ovaj tupson. Kao da ni sam ne zna što hoće. Čime li ga ova sirotica drži u šaci?
A da. Kad se neki jado oženi pa potrefi prstom u gvno još čovjek i ima razumijevanja za njega, ali ovako? Mogao je komotno ostatak života provesti ko playboy vozajući se u Aston Martinu, pijuckajući koktele i naganjajući dokone aristokratkinje i misice po bijelom svijetu.

direktor Gojko

New member
Član od
28 velj 2021
Poruka
3
Ta priča da su rasisti mi je pretjerana i glupa. Ako su rasisti, onda su to bili i prije, ali su ju ipak prihvatili obojanu ko Harryjevu ženu i sigurno su pretpostavljali da će imati djecu. I sad se odjednom pitaju kakve će boje njihova djeca biti. Pa po zakonu vjerojatnosti biti će bijelja od Meghan.

Očito su u međuvremenu i jedni i drugi shvatili da su stvari mnogo gore nego su se nadali. Dvor je shvatio tko je ušao u palaču, a ona da se nije udala za dečka iz susjedstva. Malo proguglaš prije udaje za princa ili bar pogledaš Praznik u Rimu.

Član od
6 ožu 2021
Poruka
361
Čime li ga ova sirotica drži u šaci?
Pa ima njegovo dijete, uskoro i drugo. I sad su završili baš u Kaliforniji, najgoroj državi za rastave. Za muževe.

Jel to Oprah u startu naglasila da oni za taj intervju neće biti plaćeni? Jednostavno ne vjerujem u to. Sigurno dobro znaju koliku ogromnu lovu će drugi zaraditi na tome, ali eto oni humanisti bez stalnih prihoda za najgledaniji show od dodjele Oscara kao nisu uzeli ni centa. Aha, da baš, moš mislit. Nisu vrtili reklame za vrijeme showa, ha? A oni su promovirali mir u svijetu i spašavanje delfina?

Kapitaliziranje na istresanju prljavog kraljevskog veša je legitimna stvar, ima publiku, al ne seri da to radiš samo da si olakšaš dušu. :rolleyes:

Cruella

New member
Član od
9 ožu 2021
Poruka
20
Nisam fan kraljevske obitelji, a još manje mi se sviđa Meghan. Vražica iza anđeoskog lica.