Imamo novi forum! Ukrcajte se!

LaTiTeA

Member
Naravno! Postoji li drugi način? :zubo:
Ne postoji. :zubo:

E, mogu ja malo privatizirati ovo?
Necete zamjeriti? 😁

A jako mi se svidja sto su mi tu face foruma na hrpi, a opet smo malo skriveni od obicnog puka.

Okupljanja... javna, polujavna... meni je vise pun kufer ovoga da sjedim doma.

Da li je okupljanje javno ako je oglaseno na forumu?
Hoce me netko u top strpati ako otvorim topic sa pozivom?

Nacelno, forum ne snosi odgovornost za sadrzaj... nes mi ti, ljudi se posluzili njime da se dogovore.
Tko uopce cita Usamljena srca? 🙈
Ovdje samo ja, jel da? :zubo:

Uglavnom... neku vecer idem zoomati sa USovcima i vidim ekipu kako se pod mojim prozorom okuplja na klupici i cuga.
Izgledali su mi ko da se dobro zabavljaju.

I onda pogledam njih, pogledam sebe... super, evo... ja cu se u pidzami sjesti pred komp da se gledam sa ljudima preko kamere. 🔝
Takva me ljubomora i zavist oprala najednom.

Ja bih otvorila topic.
Nisam sigurna koliko je to primjereno.

Livada na Jarunu, 1.5., dekice u skupini do 10 (jel toliko dozvoljeno?) ljudi pa cemo minglati.

A mos mislit kak ce Jarun biti prazan na 1.5., kontam da uopce ne bi bili izuzetak.

Muci me odaziv.
Inace nas je po cugama znalo biti 10ak, nekad 15ak i mislim da ni sada odaziv ne bi bio neki, ali mogla bih se zajebati u procjeni. :zubo:

Eh, da su vam moji problemi... jel da? 😁

Jel ima netko nesto protiv da otvorim topic?
Krsim li neki zakon tim topicom?
Jel okupljanje javno ako je na forumu?

Spremna sam na javni linc zbog same (krajnje neprimjerene) ideje za ovo doba... ali zbilja me zavist i ljubomora oprala neki dan kad sam vidjela da ekipa najnormalnije cuga klosarski po klupicama.

I ja bih. 😁

Anderlon

Administrator
Staff member
Slušamo preporuke Nacionalnog stožera i njih se držimo. Ako je dozvoljeno - možeš, ako nije preporučeno ili nije dozvoljeno - ne. Trenutačno mislim da nije dozvoljeno. Stay home, stay safe. :)

Ali čini mi se da tu ima materijala za temu. Samo izbaci konkretne pozive na druženje. Potreba za nać se s ljudima u živo. Kad će više, a i da li će ljudi ići na kave. Ja neću žuriti s tim, znam. Šetnje vani ok. Sve je to na tankom ledu kako veli gospođa Merkel. Drugi val je moguć. Ne znam dal ima negdje tema o odnosima s ukućanima. Sad je već prošlo dosta vremena, kak tu stvari stoje. Kinezi su se, vele, počeli masovno razvoditi kad su im ukinuli karantenu.

Zove me prijatelj, veli ne razgovara sa ženom.

Last edited:

LaTiTeA

Member
Pa zapravo se samo svodi na to da li je na forumu dozvoljeno staviti topic - ajmo na pivu tu i tu, tad i tad.

Dilema je smatra li se to javnim okupljanjem ako je topic na forumu.

Jer ljudi ce se nalaziti... ok, necu staviti topic ako ne smijem, ali onda cu puno pm-ati. 😁

Ljudi masovno klosarski cugaju po klupicama.
Ili je to samo u mom kvartu. :ne zna:

Znam, nezrela sam i djetinjasta... ali takva sam. :zubo:

Equilibrium

Member
Ja ne bih još forsirao, ne treba mi da me murija rastjeruje sa 40 i kusur. Ali pričekajmo 2.5., tad će odobrit vjerska okupljanja pa možemo ić cugat u neku crkvu 🤣

Nica

Administrator
Nemoj otvarati temu s prijedlogom okupljanja. Ali možeš otvoriti o tome kako ljudi podnose izolaciju, nedostaju li im druženja, što će prvo napraviti kad se prekine karantena i slično.

Eto ljudi, ako hoćete te stare stvari, to masno košta. @The Best F1 Driver Ajd napravi cjenik za underscore u nazivu, stari ROFL smajli, : zubo :, potpis. Nemoj baš masno, naši smo. :)
Nisam ti ja stručnjak za takve stvari...
meni ti leže strojevi i to oni industrijski ozbiljniji...
dakle elektroautomatika, mehatronika, elektromehanika, a onda naravno i industrijska računala, PLC-i i tak to...
Ne klasični serveri/računala kao takvi, iako kužim dosta i po tom pitanju no nikad mi se nije dalo zezat još i s tim...i ovak imam previše posla.

A kaj se tiče "sitnih" uređaja, e to ti nesmem ni reč s čim imam posla :zubo:

Ne znam dal ima negdje tema o odnosima s ukućanima. Sad je već prošlo dosta vremena, kak tu stvari stoje. Kinezi su se, vele, počeli masovno razvoditi kad su im ukinuli karantenu.

Zove me prijatelj, veli ne razgovara sa ženom.
Kvragu ja sam celi naopačke...
Ja sam si sa svojom bolji nego ikad :zvrko: nemam pojma koji mi je vrag :zubo:

LaTiTeA

Member
Takodjer... cisto ok proslo.

Mada sam cula muza da nekome prica nesto u stilu - a da mi je netko prije godinu dana rekao da cu biti zatvoren sa Latom mjesec dana i ne ici nikud, bacio bih se kroz prozor.

To je dobar znak, rekla bih. :zubo:

Pa zapravo se samo svodi na to da li je na forumu dozvoljeno staviti topic - ajmo na pivu tu i tu, tad i tad.

Dilema je smatra li se to javnim okupljanjem ako je topic na forumu.

Jer ljudi ce se nalaziti... ok, necu staviti topic ako ne smijem, ali onda cu puno pm-ati. 😁

Ljudi masovno klosarski cugaju po klupicama.
Ili je to samo u mom kvartu. :ne zna:

Znam, nezrela sam i djetinjasta... ali takva sam. :zubo:
Tu kod mene u malom gradu doslovce pa svaki dan party za ekipu...
Ekipa cuga pred lokalnim dućanom koji je u sklopu društvenog doma i to onak malo zabačenog sa strane pa baš i nije uočljiv...
Murija svako malo doleti i nikak da ih ulove :zubo:, jer pod obavezno vani ostave na straži dva lika sa radnim odjelima koji tamo eto kakti nekaj popravljaju na domu...
dok ostali eto cugaju u domu a kad dođe murija samo zbrišu na stražnja vrata i razbježe se po okolnim ulicama i onda kakti šetaju...

A ono zna ih bit i ziher preko 50...
Rekel bi da niti jedna birtija u gradu nikad prije nije imala toliko gostiju odjednom.

LaTiTeA

Member
Ekipa cuga pred lokalnim dućanom koji je u sklopu društvenog doma i to onak malo zabačenog sa strane pa baš i nije uočljiv...
Murija svako malo doleti i nikak da ih ulove :zubo:, jer pod obavezno vani ostave na straži dva lika sa radnim odjelima koji tamo eto kakti nekaj popravljaju na domu...

Rekel bi da niti jedna birtija u gradu nikad prije nije imala toliko gostiju odjednom.
I kako utjecu takvi prizori na tebe?
Jel samo mene baci na laganu isfrustriranost? :zubo:

Mada sada gledam... nekak mi zao ova dva siroceka koja strazare dok se drugi zabavljaju. :D

KingCrimson

New member
Tu kod mene u malom gradu doslovce pa svaki dan party za ekipu...
dok ostali eto cugaju u domu a kad dođe murija samo zbrišu na stražnja vrata i razbježe se po okolnim ulicama i onda kakti šetaju...

Mogli bi jednom organizirati Corona maskenbal:zubo:

LaTiTeA

Member
Piva?
Netko spomenuo pivu?? :D :D

Ej, Punky... poslikala sam isti kadar sa raw i bez raw formata.
A onako... ja sam čorava pa ne vidim razliku, ali drago mi je cuti da netko to zna koristiti. :D 🙈