Search results

  1. Cruella

    U ovoj temi mogu pisati i neregistrirani (testing, testing)

    Ček, i ja bih se tako kladila. Pisati ću najgenijalnije postove koje mogu smisliti, u zamjenu za imunitet. :D
  2. Cruella

    U ovoj temi mogu pisati i neregistrirani (testing, testing)

    Ćao Ranči :) Naravno da ćeš ostati, i nadam se da će još ekipe doći. Kad se budeš regao, jer to nije pitanje, regaj stari nick. Ovaj @ćakulon mi smiješan malo. :) Dante, naravno da će ostati. To također nije pitanje. :) Isprobavam multiquote ;)
  3. Cruella

    Now Playing

    The blues, always a song for everyone. That's not music, it's an experience. Uživajte. :)
  4. Cruella

    Now Playing

    Jedna s dušom. Meni najdraža stvar od Tom Waitsa.
  5. Cruella

    Now Playing

    Preferiram r'n'r, dapače. Nisam mislila na puko linkanje stvari, jer to je dosta suhoparno. Više onako, odredimo neki glazbeni žanr, link na stvar, neki podatak o izvođaču, možda se povede neka rasprava :)
  6. Cruella

    The chat

    Pa si baš na meni odlučio trenirati. :D Ne zamjeram, naravno. I meni je sve novo, pa lupetam po temama, čisto da vidim kako funkcionira. Nadam se da će ovo biti mjesto na kojem se ljudi mogu opušteno družiti. :) Nemam sad vremena, ali možda ne bi bila loša neka tema s glazbom. Recimo...
  7. Cruella

    The chat

    A jesem ti, nisam pazila. Od sad bum pazila kad se smijem, i kako. ;)
  8. Cruella

    Tema za nove korisnike - predstavite se

    Hi, ja sam Cru! Sva moja osobnost može stati u ovu fotku. Sve emocije ovog svijeta, sva svjetlost i tama. :) Koliko god mislili da smo veliki, ipak smo sićušni ispod ovog neba. Ne bojte se, neću vam ništa! :D
  9. Cruella

    The chat

    Bok Ptičice :) Moram priznati da je bilo teško nadmašiti te. :)
  10. Cruella

    The chat

    Hvala na dobrodošlici! :) Sad si me zeznuo. Htjela sam stavit grdu Cruellicu, a sad sam morala pronaći neku sexy i hot Cruellicu. :D
  11. Cruella

    The chat

    Na nekim temama ne mogu ostaviti upis. Pretpostavljam da treba proći nekakvo odobrenje od admina?
  12. Cruella

    The chat

    Ima li živih? :)
  13. Cruella

    U ovoj temi mogu pisati i neregistrirani (testing, testing)

    Ćao Ptico :) Evo, ja se odlučila registrirati i ne biti više @Neregistrirana. OK, možda politika i nije najbolja tema na kojoj se mogu širiti dobre vibracije, mada je politika jedna velika komedija, i nema razloga da se svađamo. :) Uglavnom, možemo početi s nekim lakšim temama. Administrator je...
Top