Search results

  1. Ptica rugalica

    U ovoj temi mogu pisati i neregistrirani (testing, testing)

    ... a možda u pusu od Cruelle ili mene. (ako odeš od mene) :-) I pozdrav starom drugu !
  2. Ptica rugalica

    The chat

    Admin je želio ukazati da bi ovako izgledao mogući replay. Pomislio sam tek da bi sada za Uskrs trebalo dvostruko paziti. :unsure: E sad ... ovo nije ni za lajkanje jer postoji vjerojatnost da ulazi u domenu narušavanja osjećaja vjernika. Naravoučenije : Nije lako biti Admin u zimskom...
  3. Ptica rugalica

    Tema za nove korisnike - predstavite se

    Ja sam Ptica. Živim van grada. Volim Cvijeće, Drva, Žene, LJepotu .. I jesam li rekao Cvijeće ? Nekako uvijek ispada da volim provocirati sve one koji žive po pravilima. I to isključivo iz razloga da mi uzvrate .. Ali umijem se ja rugati i sebi. Evo npr. ovaj zid ispod crvenih ruselija je...
  4. Ptica rugalica

    The chat

    Dobrodošlica noćnim pticama u ovo rano jutro. Cruella me prešla ... Sada je ona zgodnija od mene :cool:
  5. Ptica rugalica

    U ovoj temi mogu pisati i neregistrirani (testing, testing)

    Poštovanje! Ako bi se životni užici ovdje sveli na puku "šegu", a politika bila podskup toga (uz uvjet da nikoga ne mrzim i ne znam što je to) ... može li politika katkad biti tema ? Naravno da bih poštivao sva zamišljena, definirana pravila i prihvaćao moguće "packe". Važno je znati gdje sam...
Top