Search results

1. Dante

Razno

Sve ono što još nema svoju zasebnu temu ili podforum stavite ovdje.
  2. Dante

Kako izdati knjigu?

Članci na internetu o izdavanju knjige: Želite li izdati knjigu? - Webknjižara Kako izdati knjigu? - Forum.hr tema sa preko 2000 postova (2005-2021) Kako napisati i objaviti svoju prvu knjigu - Hocuknjigu.hr Kako objaviti knjigu - Prevoditelj teksta Kako napisati i objaviti svoju knjigu? -...
  3. Dante

Ovdje postavite pitanje

U ovoj temi postavite pitanje na koje biste voljeli dobiti odgovor. Nadajmo se da će se naći ekipa koja će pokušati odgovoriti na njega.
  4. Dante

Ideja podforuma

Ideja podforuma je da svaka tema da odgovor na neko pitanje.
  5. Dante

Spasimo muziku!

Dopis koji je poslao Sanjin Đukić, radi se o akciji u Srbiji, a očito se želi i treba pokrenuti nešto slično i ovdje. Spasimo muziku! Na godinu dana od uvođenja mere zabrane okupljanja: Dosta je bilo licemjerja – ili zatvorite sve ili pustite i nas da radimo! Na mračnu godišnjicu otkako je...
  6. Dante

Street photography

Velika tema pa ju odvajam od pitanja vezanih za dopuštenja fotkanja na ulici. U ovom videu se mogu čuti korisni savjeti iskusnog i mudrog fotografa u tom žanru. Sažetak ide baš od odabranog mjesta u videu.
  7. Dante

Kako stoje stvari sa dopuštenjem fotografiranja ljudi na ulici?

Gledam fotke Toše Dapca i pitam se da li je pitao te ljude za dopuštenje? Da li se treba pitati? Ili okidao kriomice? Kako pravno i praktično stoje stvari sa fotografiranjem ljudi na ulici? Smije li se to, treba li upozoriti ljude, tražiti dozvolu? Smije li ih se objaviti javno, recimo ovdje...
  8. Dante

Now Playing (s dušom)

(Izdvojeno s The Chata) OK, može. Svaki forum ima Now playing temu, pa ljudi ljepe YouTube videe. Problem je međutim, da na koncu na takvoj temi nema ništa osim spotova, a to onda izgleda onako sasvim slučajno, bez duše i misli, kao što ih YouTube sam nabacuje. Obzirom da smo mi ipak malo...
  9. Dante

Veliki fotografi: Tošo Dabac

(Ideja teme je uz fotke nabaciti natuknice o autoru) Tošo Dabac (Nova Rača kraj Bjelovara, 18. svibnja 1907. - Zagreb, 9. svibnja 1970.), hrvatski fotograf, jedan od pokretača i glavnih predstavnika Zagrebačke škole fotografije. Krsno ime mu je Teodor Eugen Maria Dabac. Upisao je studij prava u...
  10. Dante

Filmovi u kojima je fotograf glavni lik

Ili fotografkinja. :) Antonionijev Blow-Up ("Uvećanje") iz 1966. mi je najbolji. I nema baš tako puno dobrih filmova u kojima fotoaparat igra bitnu ulogu. Odrastao sam na tom filmu i mogao bih satima o njemu pričati. Jest da je malo smiješno kad David Hemmings uvećava fotografije jer se u...
  11. Dante

The chat

Evo chat. :)
  12. Dante

Tržnica foto opreme

Tema je namjenjena za kupnju i prodaju foto-opreme. Možete slobodno linkati svoje oglase sa njuškala ili komentirati tuđe...
  13. Dante

U ovoj temi mogu pisati i neregistrirani (testing, testing)

Monitor forum možete isprobati i prije registracije - ovdje. Ovo je jedino mjesto na forumu gdje mogu pisati neregistrirani.
  14. Dante

Izleti

Ovdje pišite o svojim izletima, kako ste se proveli, što se jeli, pili, što biste preporučili drugima, a na što biste ih upozorili da ne rade nikako...
  15. Dante

Tema za nove korisnike - predstavite se

Tema namjenjena svim novim korisnicima da isprobaju pisanje i da se predstave forumskoj publici. Jedna od prvih stvari koju trebate napraviti ovdje. Bilo bi zgodno da kažete kako se saznali za ovaj forum, koji konkretni link vas je doveo ovdje. I zašto ste se odlučili registrirati. :) Ja sam...