Recent content by Axl rose

  1. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    Evo proradio je
  2. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    A ne znam, ja sam bio aktivan kada se to dogodilo Taman sam htio post ostaviti :D To je bilo jučer malo iza 12 sati, znači prošlo je skoro 24 sata Jel realno da im treba toliko? Mislim znam da pitam gluposti ali ovo mi nije jača strana :D
  3. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    S tim je počelo i sada, pa je onda prebacilo na database eror sad je opet 503
  4. A

    Četeraj!!! ProziFka!!!

    Kao što sam napisao na drugoj temi nelogično je da gasiš forum, a za novu verziju zna samo 30-ak ljudi od preko 1000 korisnika Forum hr
  5. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    Sad piše 503 Service Unavailable To je pisalo i na početku
  6. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    A znači samo je kvar u pitanju?
  7. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    Jel ti kao mod tamo znaš što se događa? Jel kraj ili kvar?
  8. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    Koji ti je nick tamo?
  9. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    Bome nisam optimist Još ga nisu oporavili a pao je u podne Problem kod ove nove verzije je što 90% korisnika stare verzije ne zna za nju, a dobar dio onih ostalih je već zaboravio Kladim se da pola ljudi koji imaju profile ovdje se niti ne sjeća da su ih napravili Nadam se da nisu ugasili staru...
  10. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    Jel gotovo zauvijek ili je ovo samo neki bug?
  11. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    Pozdrav Jel i tebi izbacuje ovo Database error The database has encountered a problem. Please try the following: Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser. Open the www.forum.hr home page, then try to open another page. Click the Back button to try another...
  12. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    Vidim da vas još čita Pa napišite nešto da ne pričam sam sa sobom :D
  13. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    Jel forum hr. definitivno ugašen ili je opet neki kvar? Jel zna netko, i imali uopće ovdje nekog? Ovo je zamišljeno kao nekakva zamjena
  14. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    Sve je ok, vraćamo se nazad :D
  15. A

    Tema za ekipu sa Forum.hr

    Vratili su ga
Top